انواع روش های ساخت وبسایت به زبان ساده- بخش سوم

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در کسب وکار و بازاریابی

در بخش 1 و 2 مطلب انواع روش های ساخت وبسایت به زبان ساده، مفاهیمی  مانند هاست، دامنه، دیتاسنتر، بَک اِند، فِرانت اِند وساخت وبسایت با زبان های برنامه نویسی متداول را توضیح دادیم. در این مطلب ساخت وبسایت با سیستم هایی مانند وردپرس، جوملا و... را توضیح خواهیم داد.

انواع روش های ساخت وبسایت به زبان ساده- بخش دوم

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در کسب وکار و بازاریابی

در بخش اول مطلب انواع روش های ساخت وبسایت به زبان ساده توضیح دادیم که برای ساختن یک سایت اینترنتی به هاست، دامنه و آدرس اینترنتی نیاز داریم و هرکدام را به زبان ساده توضیح دادیم. اکنون در ادامه، انواع روش های متداول ساخت یک وبسایت را شرح خواهیم داد.

انواع روش های ساخت وبسایت به زبان ساده- بخش اول

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در کسب وکار و بازاریابی

در دنیای امروز شیوهای مختلف ارتباط به سمت فضای وب کشیده شده است و در سالهای اخیر فعالیت کسب و کارها نیز در دنیای مجازی وب رشد قابل توجهی داشته است. برخی از آنها از پایه در وب شکل گرفته اند و به صورت آنلاین خدمات خود را ارائه می دهند و برخی از کسب و کارهای سنتی با حفظ مکان فیزیکی خود جایی در وب به خود اختصاص داده اند. از فروشگاه های مختلف تا دفاتر و شرکت ها با ساخت وبسایت و فعالیت در شبکه ها و رسانه های اجتماعی، نوع جدیدی از بازاریابی و جذب مشتری را تجربه می کنند و بعضا در کنار رقابت تجاری فیزیکی در دنیای وب به رقابت می پردازند.

طراحی وب در مقابل طراحی گرافیک ، چه تفاوت هایی دارند؟

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در کسب وکار و بازاریابی

مقدمه و تعاریف

امروزه با گسترش فضای وب موضوع طراحی آن از اهمیت ویژه و مهمی برخوردار است. در گذشته محصول طراحی به چاپ ختم میشد. از چاپ بیلبورد و بنرهای شهری و نمایشگاهی تا چاپ ست های اداری و آیتم های تبلیغاتی. اما در حال حاضر با افزایش کاربرد وب در زندگی همه ما، نقش طراحی وب پررنگتر و بااهمیت تر از گذشته است. اگرچه به اشتباه برخی تصور می کنند طراحی گرافیک و طراحی وب دارای یک مفهوم هستند اما در ادامه خواهیم گفت که طراحی گرافیک بخشی از طراحی وب است. همچنین برخی تفاوت ها میان طراحی گرافیک وب و طراحی گرافیک چاپی وجود دارد که آنها را در این مطلب خواهید خواند.

شروع یک استارت آپ سریع اما هوشمندانه

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در کسب وکار و بازاریابی

استارت آپ به کسب‌وکاری گفته می‌شود که معمولاً نوپا وکارآفرین بوده و ایده آن بر اساس برطرف کردن یک نیاز توسعه می یابد. استارت آپ ها معمولا سریع رشد می کنند، ریسک بالایی دارند و مانند رشد کودک در ابتدا نیاز به مراقبت دارند تا توسعه معنادار پیدا کنند.