الکامپ 25ام و نحوه برگزاری عجیب

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در از همه رنگ


الکامپ 98 نیز همانند دوره های قبلی با خوبی ها و مشکلاتش به پایان رسید و همچنان برنامه ریزی ضعیف مشکل اصلی نمایشگاه بود. مشکلات برگزاری از دو دید بازدیدکننده و غرفه دار قابل بررسی است که ما در این مطلب از دید غرفه دار شرکت کننده در این نمایشگاه را به اطلاع شما مخاطب عزیز می رسانیم. امید است در بین مخاطبان این مطلب مسئولین برگزاری نیز بوده و پاسخ یا نظرات خود را به ما اعلام نمایند.

لازم به ذکر است هدف ما از انتشار این مطلب بهبود برگزاری نمایشگاه های الکامپ آتی است، نه صرفا گلایه های شکایت گونه.

چگونه با موبایل عکس های بسیار زیبا بگیریم؟

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در از همه رنگ

دوربین های تلفن های همراه با سرعت به سمت تکامل پیش می روند اما هنوز کامل نیستند و با دوربین های حرفه ایی فاصله های زیادی دارند. این جمله به این معنی نیست که با دوربین تلفن همراه نمی توان عکس های خوبی گرفت.

آموزش 18 ترفند برای استاد شدن در استفاده از نرم افزار مایکروسافت word

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در از همه رنگ

مایکروسافت word یک برنامه محبوب میان تایپیست های سراسر جهان است. این برنامه با انواع ویژگی های مختلف ارئه شده است، که بسیاری از آنها ممکن است هر گز در هنگام تایپ کردن یک گزارش، داستان، مقاله یا هر چیزی دیگری که روی آن کار می کنید مورد استفاده قرار نگیرد. برای کمک به کشف برخی قابلیت ها و ویژگی های کمتر شناخته شده برنامه ورد، ما تصمیم گرفتیم تا برخی راهکار های مورد علاقه خودمان را در اینجا به شما آموزش دهیم. در این مطلب با 18 ترفند که شاید بسیاری از آنها برایتان جالب توجه باشد سعی میکنم شما را به استاد استفاده از مایکروسافت ورد تبدیل کنیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

8 میانبر و روش جالب در ورد (Word) مایکروسافت

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در از همه رنگ

احتمالا شما سالها از مایکروسافت ورد برای نوشتن اسناد استفاده کرده اید و با امکانات آن آشنایید. با این حال، چند روش میانبر برای کار سریع و کارآمد به شما معرفی میکنیم.

10 مرحله از دانه تا فنجان قهوه شما (بخش دوم)

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در از همه رنگ

در بخش اول این مطلب با کاشت، جمع آوری گیلاس قهوه، فرآوری و خشک کردن دانه ها آشنا شدید. در ادامه مطلب همراه ما باشید. در صورتی که بخش اول را نخوانده اید می توانید از اینجا مطالعه کنید.