10نکته برای حفظ امنیت آنلاین

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در علمی و تکنولوژی

این روزها اینترنت با وجود هک ها، کلاهبرداری ها، نرم افزارهای مخرب و غیره، می تواند مثل یک مکان خطرناک باشد، وگسترش تلفنهای هوشمند و رایانه های لوحی وسایر دستگاههای متصل به اینترنت، ما را بیشتر در معرض خطرات قرار داده است.
به نظر نگران کننده است! اما خبر خوب این که با در نظر گرفتن اقدامات امنیتی این تهدیدات تا حد زیادی کاهش یابد.

چند راهنمایی در خصوص گم شدن یا دزدیده شدن گوش های اندرویدی

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در علمی و تکنولوژی

امروزه گوشی های تلفن همراه جزیی از زندگی است و با توجه به قابلیت ها و امکانات زیادی که در اختیار ما قرار می دهند، مسلما حامل اطلاعات شخصی و کاری زیاد و مهمی هستند. از اطلاعات خانواده، دوستان، آشنایان، همکاران گرفته تا عکس ها، یادداشت ها، اطلاعات حساب بانکی، مکان هایی که سفر کردیم، سلیقه هایی که در زمینه موسیقی، تحصیلی، شغلی و...

پشتیبان گیری (backup) از گوشی اپل

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در علمی و تکنولوژی

تلفن های همراه به وسیله ی جدایی ناپذیر زندگی دیجیتال ما تبدیل شده اند، اما متأسفانه همیشه در معرض خطر از گم شدن، آسیب دیدن یا سرقت قرار می گیرند. بیشتر کاربران آیفون فکر می کنند که تلفن هایشان به  صورت خودکار روی iCloud پشتیبان گیری می شوند واین در حالیست که حتی اگر برای استفاده از فضای بیشتر روی iCloud پول پرداخت کنید، حداکثر 5 گیگابایت بیشتر از اطلاعات آیفون را می توانید پشتیبان گیری می کنید.

۱۰ نکته و ترفند برای اندروید

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در علمی و تکنولوژی

حقه‌های پنهانی که گوشی های اندرویدی قابلیت انجام آن را دارند و شما نمی دانید

بحث  Android در مقابل IOS همچنان ادامه دارد . اما یک چیز قطعی است : نرم‌افزار های تلفن های اندروید بسیار قابل تنظیم تر از اپل است . اگر تنظیمات گوشی آندرویدی خود را بررسی کنید مشخصه های هوشمندانه و مفیدی پیدا خواهید کرد . در ادامه 10 قابیلت مفید را به شما معرفی میکنیم .

چگونه باتری گوشی آندروید خود را سریعتر شارژ کنید

نوشته شده توسط مرد پارسی در . ارسال در علمی و تکنولوژی

برای همه ما این اتفاق پیش آمده است : بلافاصله پس از اینکه تصمیم به ترک خانه میگیرید ، متوجه میشوید فراموش کرده اید گوشی خود را شارژ نمایید . سطح باطری بسیار پایین است و شما فقط 15 دقیقه وقت دارید ، بلافاصله گوشی را به شارژر متصل میکنید تا میزان شارژ باطری افزایش یابد اما اینکار تاثیر خیلی کمی در روند شارژ دارد .